Dostawa i transport

1. Zakupione meble można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy - ul. Warszawska 66, 63-600 KĘPNO  (wcześniej uzgadniając termin odbioru) lub nasz transport za dopłatą (do uzgodnienia). Zachęcamy do korzystania z dostaw naszym transportem w szczególności większych gabarytowo przesyłek. W większości przesyłek pozwala to na obniżenie kosztów oraz bezpieczniejszą dostawę.

2. Klientów z zagranicy prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia celem potwierdzenia naszych zdolności transportowych (nie dostarczamy mebli do wszystkich krajów w Europie) oraz kosztów dostawy zamówionych mebli. W tej chwili dostarczamy meble naszym transportem do Czech i Słowacji.

3. Koszty dostaw mebli uzyskacie Państwo po kliknięciu w koszyk wybranego produktu, w przypadku zakupu kilku przedmiotów koszty się sumują lub można uzgodnić je indywidualnie
Koszty transortu i dostaw pokrywa kupujący, chyba że uzgodniono inaczej. 

4. W przypadku naszego transportu prosimy o kontakt celem określenia kosztów, czasu dostawy oraz naszych zdolności transportowych w danym regionie kraju. Zadając pytanie o nasz transport prosimy o podanie nazwy miejscowości z kodem pocztowym.

5. Województwa, w które najczęściej dostarczamy meble:

- wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, łódzkie, dolnośląskie (okolice Wrocławia) - co około 1-3 tygodnie,

- kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, małopolskie - co około 2-4 tygodnie.

6. Częstotliwość dostaw uzależniona jest od ilości zamówień w danym regionie.

7. Czas realizacji zamówień jest uzależniony od stanów magazynowych (np.wybrany kolor) lub zdolności transportowych (np. nasz transport).

8. W przypadku pilnych zamówień prosimy o wcześniejsze zapytanie co do terminu realizacji określonego zamówienia. 

9. Dostawy naszym transportem od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 23.00.

Z uwagi na gabaryty i wagę paczek (mebli) prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki.
Kierowca może na życzenie pomóc przy wniesieniu mebli.